چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

امیدوارم لذت ببرید .حق یار تون.(در ضمن برای تبادل لینک می توانید در بخش نظر خصوصی اعلام آمادگی کنید)

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
آخرین نظرات

چهره ها در شبکه های اجماعی(25)

سه شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۲۹ ب.ظ

علی صادقی و رونمایی از ظاهر جدیدش که امیدواریم کلاه گیس باشد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)

باز هم سلفی. این بار حمید فرخ نژاد در کنار محمود کلاری، اصغر فرهادی و بابک کریمی با نمایی از یک بنای مخروبه!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)

مژده خنجری، مجری تلویزیون با یک مار در دستش. کارشناسان درباره زنده یا مُرده بودن مارِ فلک زده تردید داشته اند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)


آزاده جان، جسارت نباشد ولی جناب عالی از ترافیک و شلوغی و دلهره لذت می‌بری؟! نام این سندروم چیست؟!! در ثانی به خود جرئت میدهم تا این موضوع بیان کنم آن چیزی را که دود می‌کنند اسپند است، نه اسفند ماه!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)گاهی یاد کردن از رفتگان و آرزوی سلامتی برای پیشکسوتان چیزی از ما کم نمی‌کند. با آرزوی شادی روح عمو مرتضی احمدی و آرزوی سلامتی برای بهمن مفید عزیز.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)علی کاظمی، رز رضوی و بهزاد محمدی در دیدار با مدرسه کودکان کار و بدون شناسنامه (فرزندان مهاجرین غیر قانونی).

بله... از اتاق فرمان اشاره شد که امیر نوری هم آن وسط ها حضور دارد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)


ورشکاراااان، دلااوراان، نام آورااان، به نام یزدااان، پیروووز باشیدددد.... و باقی داستان!فریدون زندی و دعوت به یک حرکت خیرخواهانه. با هشتگ spwsc که مخفف Society for Protection of Working and Street Children (انجمن حمایت از کودکان کار و خیابانی) است.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)
زاون قوکاسیان، یکی از مدرسین و منتقدین باسواد سینمای کشور چند روز پیش چشم از جهان فرو بست و سینمای کشور را داغدار کرد. به دنبال درگذشت ایشان، به مثابه درگذشت هر شخصیت شناخته شده دیگری فوج پیامهای تسلیت اینستاگرام چهره ها را لب‌ریز کرد. ای کاش می‌توانستیم از تعدادی اندک از این عزیزانی که برای آقای قوکاسیان پیام تسلیت داده اند، بخواهیم نام چند کتاب و یا نام یکی از آثار مستند ایشان را بیان کند! بعد وقتی می‌گوییم ایرانی ها مُرده پرست هستند برخی دوستان ناراحت می‌شوند! (البته این عکس از پیام تسلیت خانم میلانی به عنوان نمونه ای از پیام های تسلیت انتخاب شده است و روی صحبتمان با ایشان نیست.)

با آرزوی آرامش ابدی برای زاون قوکاسیان.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)

لحظه ای بدیع و زیبا از چت تصویری محسن یگانه با دخترش، نگاه.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)مهران خان مدیری در کنار علی زند وکیلی، خواننده خوش صدای کشورمان.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)نرگس آبیار و همسر جان در جوار طبیعت. البته این زوج عزیز کلاً ده دوازده پیکسل از عکس را با حضور خود متبرک کرده اند! یکی نیست بگوید که هدف شما از این عکس چیست؟ اگر سوژه طبیعت است پس چرا عکس را خراب کرده اید؟! اگر سوژه خودتان هستید، پس چرا در فاصله ای نشسسته اید که با چشم غیر مسلح قابل تشخیص نیستید؟! 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)شاید باورتان نشود، ولی پوریا عالمی هم روزی کودک بوده است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)


فرهاد آئیش و مهدی هاشمی با گریم های بامزه شان در پشت صحنه یک فیلم. 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)امید زندگانی (با امین اشتباه نشود) هم عکسی از کودکی هایش به اشتراک گذاشت. تعداد چهره هایی که تا این لحظه عکسی از دوران کودکی خود نگذاشته اند به صفر میل می‌کند.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)سیروان و یاران در فرودگاه.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)


سوسن حسنی دخت، مجری با سابقه اخبار صدا و سیما در کنار پسرش آخر هفته خوشی را گذراندند.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)اسب هم دارد یواش یواش به یکی از سوژه های محبوب و فراگیر برای گرفتن عکس یادگاری تبدیل می‌شود. 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)بله. این هم کودکی های شیلا خداداد.

عکس کودکی جدید؟؟؟؟ نبود؟؟؟؟


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)حالا چه اصراری است به نقاشی روی قهوه؟! ما به همان کاغذ راضی هستیم تا اینکه این چنین شبیه خدابیامرز کینگ کونگ شویم!

با سپاس از امیررضا دلاوری عزیز.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)آن که صد البته داریوش جان! مخصوصاً شما عزیزانی که تجربه سفر به کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا را دارید میتوانید این تفاوت را به طور کامل درک کنید!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)عکس آتلیه ای یاحا کاشانی و پدرام کریمی، یک ترانه سرا و یک مجری تلویزیون.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)صحبت های هدیه تهرانی با هواداران.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)سلفی دو تن از بزرگان و تاثیرگذاران و ماندگاران تاریخ سینما، ارسلان قاسمی و احمد پورمخبر.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)دانیال عبادی و لوگوی اصل اش. سعی کنید دانیال را با لوگوی اوریجینال تهیه فرمائید و از خریدن اجناس تقلبی بازار خود داری نمایید.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)سلفی حسین مهری با محمد عمرانی، پیشکسوت سینما و تلویزیون.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)بله، عکس جدیدی که هم اکنون از دوران کودکی یکی از عزیزان به دستمان رسید و آن را خدمتتان تقدیم می‌کنیم. این شما و این هم کودکی سید علی ضیا با حضور افتخاری جناب پستانک!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)


امید حاجیلی در حال اجرای کنسرت بود که ناگهان محسن افشانی به سبک سامورایی ها روی سن پرید و این سلفی را گرفت! هادی کاظمی هم که پشت پرده سن مخفی شده بود، تا دید محسن در حال پریدن روی سن است خود را به آن جلو رساند تا این اثر هنری خلق شود!

توضیخات زیر عکس را هم از دست ندهید. (در نظرات خیلی بد نگویید و طفل معصوم را نکوبید، گناه دارد!)


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)دوستان و هموطنان گرامی. اگر عکسی از الویس پریسلی در حال اسکی کردن دارید، هر چه سریع تر برای حسام نواب صفوی به آدرس زیر ارسال نمایید که خیلی در مضیقه است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)نیوشا ضیغمی در نقش شبکه ارتباطی امین حیایی با هواداران. امین حیایی در این ویدئو اعلام کرد که هیچ صفحه ای در هیچ یکی از شبکه های اجتماعی ندارد.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)دوستان در آرت سنتر. مهران مدیری، رضا یزدانی، بزرگمهر حسینپور ، شهاب جعفرنژاد و سایر دوستان.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)هومن برق نورد و ظاهر جدید اش که خیلی به او می آید.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)تعریف و تمجید علی انصاریان و رضا صادقی. طبق تحقیقات دوستان در 14 سال پیش، علی انصاریان دفاع وسطِ پرسپولیس بود و رضا صادقی هم هنوز آلبوم اول اش را بیرون نداده بود. 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)
و در پایان عکس یادگاری دوستان بازیگر در حرم امام رضا (ع). سیما مطلبی، شهروز ابراهیمی و آزیتا ترکاشوند.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (81)

  • امیر حسین-م

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی