چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

امیدوارم لذت ببرید .حق یار تون.(در ضمن برای تبادل لینک می توانید در بخش نظر خصوصی اعلام آمادگی کنید)

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
آخرین نظرات

چهره ها در شبکه های اجتماعی (22)

شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۱۹ ب.ظ

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******

ارسطو عامل در چین.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)


کمند امیرسلیمانی حسِ تکرار نشدنی پوشیدن ژاکت پسرش را با هواداران تقسیم کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)


سلفی پوریا پورسرخ با علیرضا استکی قهرمان سابق بوکس ایران که این روز ها مربی تیم ملی ب است. مطمئناً هدف پوریا از این عکس بیشتر از هر چیزی این بوده که اعلام کند در حال آموزش دیدن بوکس است. خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان! 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)چند روز پیش بود که قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی آمریکا تمامی هم وطنان را خوشحال کرد و مانند هر اتفاق خوشحال کننده دیگری اینستاگرام چهره ها را مملو از پست های تبریک و شادباش کرد. پیام تبریک علیرضا عصار را به نمایندگی از سایر عزیزان انتخاب کرده ایم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)بهنوش بختیاری در حال نوش جان کردن صبحانه ای دل انگیز در فضایی دل نواز و احتمالاً موزیکی دل بازکُن و در مقایل دوربین عزیزی دل داده!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)مانی نوری در داخل خانه ای روستایی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)محسن افشانی عکسی از نوجوانی اش را به اشتراک گذاشت و با یک WowWwWW عمق تعجب اش از عکس خویش را اعلام کرد. به نظر می‌رسد محسن گذشته خودش را خیلی به یاد نمی آورد. مخصوصاً سال های اول بازیگر شدن و شهرت اش را!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی امیر علی نبویان و دوستان در یک ژست تکراری و کاملاً «خز»! این پست امیر علی موقت بود و سپس حذفش کرد، ولی متاسفانه دوستان ما در همان زمان کوتاه در صحنه حاضر بودند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی در جریان تجمع اعتراضی در مقابل سفارت عربستان سعودی که خودتان در جریان اش هستید.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)
خاطره حاتمی هم عکس کلوز آپ چشم اش را گذاشت تا بگوید او هم چشم دارد.

جدا از شوخی عکس زیبایی است، مخصوصاً جزئیات عنبیه (قسمت رنگی) چشمش خیلی شگفت انگیز است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)
چه لَمی داده است این محمد خان بنا! احتمالاً دارد به پیشنهاد های آذربایجان و روسیه و قزاقستان و گرجستان و سایر ...ستان های اطراف برای مربی گری تیم ملی کشورشان فکر می‌کند.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)جواد رضویان و علی اوجی در باشگاه انقلاب. فعلاً زود است بخواهیم از سریال «در حاشیه» انتقاد کنیم، چون به قول معروف یخ سریال هنوز باز نشده است، سر وقت اش در خدمت عزیزان هستیم!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)محمودرضا قدیریان، خواننده خوش صدای کشورمان هنگام کم آوردن به باشگاه تیر اندازی میرود و حسابی از خجالت سیبل ها و در و دیوار باشگاه در می آید. باز جای شکرش باقی است که چنین مراکزی در شهر برای تخلیه پیدا می‌شود وگرنه معلوم نبود چه اتفاقات تلخی پیش رویمان بود!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی اردلان طعمه با لباسی که از دوست صمیمی اش جناب باب اسفنجی قرض گرفته است. 14 هزار لایک را هم که خودتان میبینید.... هی روزگار... 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)امیر یگانه در حال پخت یک پیتزا خانگی خفن. اصرار عکاس عزیز برای در کادر بودن شلوارک و کالج های زرد امیر یگانه هم قابل تقدیر است.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)هوتن قلعه نویی تولد 8 سالگی اش را جشن گرفت. بله هوتن 8 ساله است، فقط یک مقدار زیادی بزرگ به نظر می آید این عزیز دل!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)مهدی ماهانی قطعاً دارد لحظات سختی را تجربه می‌کند! برای او آرزوی سلامتی داریم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)هر چه به ماه های پایانی دوران بارداری مهناز افشار نزدیک می‌شویم، عکس ها به سمت صورتِ مهناز متمرکز تر می‌شود و این یک اتفاق و روند طبیعی است.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی شراره فرنژاد و جیگر، و جیگر، و جیـــــگر!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)بنیامین و عینکِ بارانا. شاید هم عینک خودش باشد! در این زمانه هیچ چیزی بعید نیست!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس یادگاری حسین سلیمانی و مهدی طارمی در صحن امامزاده صالح (ع). ستاره خوش آتیه پرسپولیس که این روز ها یک تنه دارد جور همه تیم را می‌کشد.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی یاحا کاشانی و پیام صالحی با مشترکاتی در بخشِ ریش و نیش!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی بدون توضیح سعید شیخ زاده، مجری تلویزیون و رادیو.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)
عکس یهویی که از پدرام کریمی حین اجرا گرفته اند. با راست و دروغ اش کاری نداریم ولی تصور کنید حین صحبت ها و اجرای یک مجری در برنامه زنده، ناگهان نور فلاش دوربین وارد استودیو شود و مجری اینطوری گوشه را نگاه کند.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)یک موقع زحمت نشود!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)ارسلان قاسمی سرش شکسته بود که لازم دید عکس اش را در اینستاگرام اش بگذارد. ضمن آرزوی سلامتی برای ارسلان به این نکته اشاره کنیم که ارسلان قاسمی پس از هک شدن و آن ماجرا های پر از دردسر و آبروریزی، یک پیج جدید ساخته است و بدون به روی خود آوردن همه آن ماجرا ها و عکس های منشوری لو رفته اش، خیلی شیک دارد به فعالیت خود ادامه می‌دهد و پست میگذارد. واقعاً مورد عجیبی است این ارسلان!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی بهراد خرازی و امیر غفار منش در خیابان.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)حمید خان استلی در مقابل نمایی زیبا در یک پارک. با پیراهنی که محصول مشترک پوما و فراری است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)این هم یک سلفی از دورهمی خانوادگی والیبالیست ها.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)
سلفی سام درخشانی و احسان خواجه امیری در یک جای نامشخص.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)نامی عبداللهی، مطرح ترین یادگار ناصر عبداللهی است که دارد با تمام وجود راه پدر دوست داشتنی اش را ادامه میدهد. هم در ظاهر و چهره، هم در صدا و نوع خواندن. برای نامیِ عزیز آرزوی موفقیت میکنیم و برای روحِ ناصر عزیز آرزوی شادی داریم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی زوج دوست داشتنی دنیای هنر.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عماد طالبزاده هم یک عکس زیرخاکی از خودش رو کرد.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)پژمان بازغی چشم در چشمانِ دخترِ دوستش، اوینا خانم. مطمئناً پژمان شب سختی را در خانه و هنگام مواجهه با نفس خواهد گذراند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)همه در اوج خداحافظی میکنند، ولی هومن سیدی در نهایت ضعف و بی فعالیتی از اینستاگرام خداحافظی کرد. منظورمان ضعف در حضور در شبکه های اجتماعی است، وگرنه که در هنر و توانایی هومن شکی نیست.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)یغما گلرویی در محضر استاد گلپا در یک جشن عروسی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)این هم طرح یکی از هواداران از چهره یگانه ستاره عالم هنر.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)حسین پاکدل، عاطفه رضوی و مهدی پاکدل در حال تمرین یک نمایشنامه. تصویر بیشتر شبیه یک دعوای خانوادگی است تا تمرین!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)


  • امیر حسین-م

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی