چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

امیدوارم لذت ببرید .حق یار تون.(در ضمن برای تبادل لینک می توانید در بخش نظر خصوصی اعلام آمادگی کنید)

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
آخرین نظرات

چهره ها در شبکه های اجتماعی(20)

شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۰۴ ب.ظ

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******

محسن تنابنده با این عکس همراه با دوستان روی دیوار چین اعلام کرد که تولدش است و از هواداران درخواست کرد که به او تبریک بگویند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)


فاطیما بهار مست هم که دارد از دست میرود!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)کلیپی دردناک در روزهای اخیر از سگ کشی وحشیانه در شیراز پخش شده است که صدای خیلی از هم وطنان و مسئولین را در آورده است. چهره ها هم به این کلیپ و اقدام غیر انسانی، یا بهتر است بگوییم حیوانی واکنش زیادی نشان دادند. این عکس آقا آیین هم که امیر جعفری به اشتراک گذاشته است در واکنش به همان کلیپ است.  


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)نگاه رومانتیک حمید گودرزی به عکاس محترم در رستوران یک هتل اروپایی. مشخص است که این مسافرت تا اینجای کار به حمید خیلی خوش گذشته است! البته نباید از نقش همسفر ساده عبور کرد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)آرش مجیدی که کنار دیوار 47 که مختص عزیزان مبتلا به سندروم داون است. عزیزان مهربانی که به گفته آرش با ما هیچ تفاوتی ندارند، جز یک کروموزوم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)کاوه سماک باشی همگان را به حرکات موزون دعوت کرد. دلیلش هم این بود امروز روز تولد اوست!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی فتانه ملک محمدی با پسر خاله اش در یک محیط اداری! دقت کرده اید که همه پسر خاله ها و پسر دایی ها و ... کلاً اقوام کوچولوی چهره ها، شیطون ترین موردِ اشاره شده در دنیا هستند؟! یا دنیای این عزیزان خیلی محدود است، یا اینکه درکی از پسوند «ترین» ندارند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)بهزاد خان فراهانی و همسر محترم در نمای دوربینِ هانیه زاهد، عکاسِ خوش لنز کشورمان.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)یغما هم در واکنش به آن کلیپ کذایی بی واکنش نبود و این عکس را به اشتراک گذاشت.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)افسانه چهره آزاد و همسر جان در لاهیجان زیبا.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سیاوش مفیدی در کرمانشاه. شاهد بلایی که سیاوش بر سر خود آورده، هستید. شکل جوانی های سلطان سلیمان شده است سیاوش جان!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)مهدی مهدوی در حال خوردن سیب کباب شده در روی شومینه منزل! این عکس مصداق واقعی فرهنگ شهرنشینی یک ایرانی است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)السا فیروز آذر که خیلی وقت است خبری از وی در سینمای کشور نیست.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)خود میلاد کی‌مرام اعتراف کرد که تمامی سلفی های یهویی که قبلاً انداخته بودند همگی دروغ بود و یهویی نبودند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سروش صحت و مدل جدید سبیل هایش. سروش جان طی اقدامی هوشمندانه بالای سبیل را با ابرو ها هماهنگ کرده، پایین سبیل را با موهایش.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)ما هم دوست داریم نصرالله جان! به سلامتی همه بچه های آبودان!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)آیلا جان این شعر نه، اشتباه است. آن یکی شعر که میگوید: "میخوام برم دریا کنار، دریا کنار هنوز قشنگه!" یا این هم می‌شود: "دریااااا، آخرین عشق مرا بردددددی!". خلاصه در انتخاب شعر های زیر عکس دقت کن.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)
یک جمله پشت وانتی از آمین.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی یهویی سمانه پاکدل، بهاره افشاری و جواد عزتی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)گویا کلاً مُد شده است که چهره ها تولد خودشان را تبریک می‌گویند! این هم کیک تولد بیتا بادران با پیام تبریکی زیبا به خودش!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)عکس آتلیه ای بانو هما روستا در قاب دوربین پیام ایرایی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی خاطره حاتمی با ماهی گلی های پارک نیاوران.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)پارسا پیروزفر عکسی قدیمی از خود مربوط به یک تئاتر اثر استاد بهرام بیضایی به اشتراک گذاشت.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سارا منجزی در حال خفه کردن خود.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)


گویا سپند و کمند روی پدر جان تاثیر گذاشته اند، چون انتظار ها از سن و سال و تجربه سعید امیرسلیمانی، سلفی در مطب دندانپزشک نیست! 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)


افسانه خانمِ بایگان دوست داشتنی در حاشیه یک مراسم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)برادران تشکر، بهنام و بهرام.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)لاله صبوری.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)عکسی جالب از سیزده سالگی عارف لرستانی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)
پندار اکبری این سلفی را از حوالی پدال کلاج گرفته است. دکمه شات را هم با انگشت پایش زده است گویا!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)آقا ساتیار خستس. مزاحمش نمی‌شویم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی مهرداد صدیقیان و برادر دو قلویش که از ناحیه شکم به هم چسبیده اند. #هِرهِرهِرکِرِکِرکِر


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)این عکس یکی از بال های بهاره کیان افشار را لحظاتی قبل از پرواز کردنش نشان می‌دهد.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی زیبای سعید نعمت الله با دختر زیبایش، جانان خانم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)عکس بهاری مهشید مرندی، بازیگر نقش سیما در سریال گذر از رنج ها.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی علی طباطبایی و دوستان در زیر یکی از مهم ترین اتحادیه های کشور.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)«مثل مجسمه»، به زودی!

این توضیحات مهدی یراحی در زیر عکسش بود. برداشت اول این است که مهدی یراحی به زودی به یک مجسنه در حال سلفی گرفتن تبدیل خواهد شد، برداشت دوم هم این است که آهنگ جدید مهدی یراحی با نام «مثل مجسمه» به زودی منتشر خواهد شد. یعنی انقدر سخت است یک خط توضیح دادن؟!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی اتفاقی زانیار با ژان رنو. خیلی هم عالی!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی سحر زکریا با عینک علی اوجی و خودِ علی اوجی. سحر جان با این ادبیاتش بین علی اوجی و کابینت تفاوتی قائل نشده است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سامان گوران این پست را به مناسبت تولد دخترش به اشتراک گذاشت. احتمالاً شما هم مانند بنده نمی‌دانستید سامان دختری به این بزرگی دارد.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سردار آزمون و همکلاسی هایش در سال اول ابتدایی. پیدا کردن سردار کار سختی نیست، چون خودش در زیر عکس گفته کدام است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)امیر حسین رستمی چنان ژست گرفته است که آدم احساس میکند هر لحظه ممکن است بیلبیلک سوئیچ مانند را از جیبش در بیاورد و دکمه قرمز رویش را فشار بدهد تا برج میلاد برود روی هوا! بعد امیر حسین با طمأنینه ای لایک اِ باس گونه، بدون اینکه پشت سر را نگاه کند عینکش را بر می‌دارد و سیگاری باریک روشن می‌کند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)آخرین عکس هانیه توسلی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سحر جعفری جوزانی در محاصره ماه های متعدد! با شعری از زنده یاد خسرو گلسرخی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی حامد تهرانی و برادر ارزشی اش، مهدی ماهانی در موزه گیاه شناسی تهران.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی شهرزاد عبدالمجید و مادر جان در خیابان های تهران. نمیدانم چرا ولی یک حس نا امیدی و استیصال در چهره مادرِ شهرزاد موج می‌زند، مانند فردی که چاره ای جز تحمل شرایط ندارد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی آرمین قاسم زاده و با سید دانیال معین آل داوود، دو گوینده خبر تلویزیون. بله! گول ظاهر اتو کشیده این دوستان را نخورید، گوینده های اخبار هم اهل سلفی و این سوسول بازی ها هستند! دقت کرده اید هر وقت در ابتدای اخبار نام دانیال زیر نویس می‌شود، به نظر می‌رسد یک قسمت از اخبار را زیر نویس کرده اند؟! از بس که شسته و رفته است نام دانیال جان! «سید دانیال معین آل داوود»


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)فریبا خانم نادری این عکس عجیب از خود را به اشتراک گذاشت و از فواید کتاب و کتابخانی گفت. فریبا جان الآن شما با این عکس دقیقاً کدام کار فرهنگی را تبلیغ کرده اید؟! خیره شدن به سقف را؟!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)عکس فوق‌العاده بامزه یک قُل از سه قلو های مجید صالحی!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)عکس زیبای حمید خان فرخ نژاد و آقا پسرش.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)محمود خان گبرلو هم عضور اینستاگرام شد تا انقدر از فضای سینما عقب نباشد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)سلفی دوستان در یک دورهمی. بزرگمهر حسینپور، رامبد جوان و کارن همایونفر که شبیه 10 سال آینده علی قربانزاده شده است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)مطلب را به پایان می‌بریم با آخرین اثر هنری پابلو پیکاسو با نام «دوتینا».


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (99)

  • امیر حسین-م

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی