چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

امیدوارم لذت ببرید .حق یار تون.(در ضمن برای تبادل لینک می توانید در بخش نظر خصوصی اعلام آمادگی کنید)

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
آخرین نظرات

چهره ها در شبکه های اجتماعی(18)

شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۴۶ ق.ظ

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******

سلفی های بی‌نظیر احمد مهرانفر در چین ادامه دارد. در اینجا هم با فک و فامیل چو چانگ سلفی گرفته است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


حنانه احدی و برادرش. بلی! تاکید میکنم که برادرش است. زیاد با متن و کپشنِ عکس کاری نداشته باشید!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی دیدنی محمد علی ابطحی با پدر محترم. خداوند همه پدر ها را حفظ کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


رز رضوی در یک جایی!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)شیوا ابراهیمی هم با در آغوش گرفتن یک سگ و عکس با آن، آن عمل کذایی را محکوم کرد. هنرنمایی های شیوا در دهه 80 در آثاری مانند «شام آخر» اثر فریدون جیرانی و «خواب لیلا» ساخته مهرداد میرفلاح را حتما بخاطر دارید.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)حسن خان پورشیرازی هم عضو اینستاگرام شد و با این عکس در کنار پسرش آقا آرین فعالیت خود را شروع کرد.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)پریناز ایزد یار در یک رستوران گیاهی خوب و دنج. جالب است که 99 درصد رستوران هایی که چهره های عزیز به آن مراجعه می‌کنند، لقب دنج را به همراه خود دارد. پریناز جان با همین چهار تا کدو و کلم و زیتون سیر شدی؟!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس عباس غزالی با نمایی وحشتناک از هوای این روزهای تهران. خدا عاقبت همه کسانی را که در معرض این هوا هستند به خیر کند! فرض کنید با هر تنفس چقدر ریزگرد مضر وارد ریه فرد می‌شود. 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)بهرام رادان و پیمان معادی پس از برانچ دل انگیز! برای درک معنی برانچ به دیکشنری استاد حییم مراجعه کردیم: Brunch یعنی غذایی که هم بجای ناشتا (صبحانه) و هم بجای ناهار صرف شود.

یک عمر بود برانچ می‌خوریدم و خودمان خبر نداشتیم! همان صبحانه تنبل هاست دیگر!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سیاوش خیرابی با این سلفی تولد 1 سالگی فرشته شدن پرنسسشان را تبریک گفت! با پارادوکس های متن سیاوش کاری نداریم، فقط مثل اینکه سیاوش جان یک سال را در مجموع 9 ماه گذشته حساب کرده است! چون این عزیز دلی که ما میبینیم ته تهش 4 ماه داشته باشد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)آرام جعفری در فشم. چرا فرق میگذاری آرام جان. مگر آدم بد ها دل ندارند؟!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)مهراوه شریفی نیا بر فراز مدرس زیبا (!) مملو از طراوت و شادابی است. اتفاقاً دیروز هم از کنار حکیمِ بانمک گذشت و وارد همتِ شلوغ و بی اعصاب شد! رسالت هم که این روزها بخاطر زدن بی آر تی خیلی تنگ شده است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی حدیث فولادوند با یک پارک.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سحر خانم قریشی هستند، یکی از برجسته ترین مدل های صورت و لوازم آرایش در چند هفته اخیر.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


او عقاب صحرا بود، مردی پولادین که برای قبیله اش حکم کیمیا را داشت!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)لاله اسکندری در میان شکوفه های بهاری. منتظر فصل جدید عکس های بهاری در کنار زردآلو و آلبالو هستیم!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)زیبا بروفه و خانواده محترم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)این عکس صرفاً بخاطر لوکیشنی که امید حاجیلی در بالای عکس زده است انتخاب شده. از این دقیق تر امکان نداشت!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)نمی‌دانم چرا افسانه پاکرو در همه عکس هایش خواب آلود است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)مهسا خانم کامیابی با ظاهری متفاوت در کنار یک خودروی کلاسیک. 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)پیام تبریک عجیب محمدرضا شریفی نیا بمناسبت تولد دخترش، مهراوه. استاد پیام تبریک مناسبتری در دست و بال نبود برای دخترتان؟!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


عکس جالبِ دخترکِ مهدی سلطانی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کارن همایونفر و امیر آقاییِ خوشتیپ.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


سلفی نیوشا ضیغمی و همسر جان در یک کشور اروپایی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)چشمک غلیظِ اشکان خطیبی. ای کاش یک چشمک رقیق هم میزد تا بار علم‌مان کامل تر شود!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)لیلا برخورداری در یک لباس محلی زیبا.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)این پست را همسر روناک یونسی گذاشته است! با توضیح این که "روناک نون میخواست".


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سردار آزمون در یک لباس محلی. دوستانی که می‌دانید این لباس مربوط به کدام قوم از اقوام کشور عزیزمان است، در نظرات عنوان کنید.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)مریم معصومی استقلالی است! استقلالی های عزیز با حفظ خونسردی و کنترل هیجان و بدون ایجاد مزاحمت برای همسایگان، طبل های شادانه را دربیاورد و این افتخار را جشن بگیرید!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی نیما صفایی و پوریا پورسرخ. ای کاش از این تیشرت هایی که پوریا پوشیده است، در تعدادی انبوه برای نوروز سال بعد وارد بازار شود. هنگام دید و بازدید و احوال پرسی خیلی کار را راحت میکند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی فرهاد قائمیان و مرتضی کاظمی در پشت صحنه یک فیلم. فرهاد جان قبل از رفتن جلوی دوربین یک دستی به موهایت بکش!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)هلیا امامی هم «سگ به دست» شد! البته چون هلیا در خارج از ایران به سر می‌بُرد برای ابراز احساساتش در خیابان محدودیتی نداشت!چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)شاهرخ استخری در کنار نیما رئیسی. حسابی هم شرمنده کرده است نیما را با تعریف هایش. امیدوارم نیما بتواند از بار سنگین شرمندگی اش بربیاید! 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)نفیسه روشن، بدون شرح!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی آرش میراسماعیلی و آقا پسرش در مقابل منارجنبان.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس آتلیه ای رضا رویگری همسر محترم. ماشاالله آقا رضا در این مرحله جدید از زندگی چه گوشتی اضافه کرده است! خوشحالیم که رضا رویگری را انقدر سرحال میبینیم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس یادگاری هادی ساعی و پژمان بازغی. برای لوکیشن عکس دو گزینه ممکن است. یا پژمان برای باز شدن گره کارش به شورای شهر رفته، یا اینکه هادی خان می‌خواهد دوباره فیلم و سریال بازی کند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)اسکی بهنام محمودی و یکی از دوستان در دیزین. برای دوستان کم سن و سال تر بگویم که بهنام محمودی، برادر بزرگتر شهرام محمودی، تک ستاره والیبال ایران در دهه هفتاد و اوایل هشتاد بود.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی نازنین فراهانی در یک جشنواره بین المللی سینمایی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)رونمایی مجید خراط ها از نوع جدید سلفی ها با نام «سلفی بیخودی»! راستی مجید جان از تیغ و رگِ دست چه خبر؟ حالشان خوب است؟ تازگی ها دعوایشان نشده که؟!!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)حامد زمانی در ساحل دریا. با دیدن ژست و ظاهر حامد جان و همزمانی اش با لوکیشنی که برای عکس انتخاب کرده است، این توهم را در ذهن مخاطب خلق می‌کند که همین حالاست حامد به سمت دریا برود و پشت فرد نارنجی پوشِ دست و پا بسته شروع به خواندن بیانیه کند! 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)آرش نوذری و عکسی از کاراکتر خویش در سریال در حاشیه که با هر بار دیدنش آدم یاد اخطار Battery Low در گوشی ها می افتد! آن هم وقتی که شارژر پیشت نیست!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)همایون ارشادی کلاس خود را خیلی بالاتر از هنر ایران می‌بیند و سالی یک سلفی می‌گذارد، آن هم با چهره های بین المللی و مطرح در دنیا! پس از سلفی معروفش با هالیت ارگنج (سلطان سلیمان)، این بار از عکس یادگاری اش در کنار سامی یوسف، خواننده نامی دنیای اسلام رونمایی کرد.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس زیبای مریم طوسی در طبیعت بهاری شمال.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)فلور نظری، بانوی همیشه جوان سینما.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کامران نجف زاده و ذوق زدگی اش از خریدن آدامس های love is.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)چگونه این همه صدای زیبا در یک عکس جای شده است؟


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


و در پایان متن جالب محسن تنابنده در روز تولدش. 


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


  • امیر حسین-م

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی