چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

چهره ها

(هر روز سر بزنید مطالب بروز می شوند)

امیدوارم لذت ببرید .حق یار تون.(در ضمن برای تبادل لینک می توانید در بخش نظر خصوصی اعلام آمادگی کنید)

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
آخرین نظرات

چهره ها در شبکه های اجتماعی(17)

شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۴۲ ق.ظ

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
«چهره ها در شبکه های اجتماعی» به شماره 100 رسید. حس خوبی است وقتی به این فکر می‌کنیم که 100 شماره است در خدمت عزیزانی مانند شما هستیم و افتخارمان چیزی جز همین نیست. سعی‌مان این است که هر روز نسبت به روز قبل، حتی خیلی اندک، پیشرفت داشته باشیم و در این راه روی کمک شما همراهان همیشگی خیلی حساب کرده ایم، مانندِ تا همین جای راه که همواره در کنارمان بودید و نکات را گوشزد کردید و با تذکر های به موقع و دلسوزانه ما را در ارائه بهترین خروجی یاری نموده اید. پس از این به بعد هم با انگیزه بیشتر و در فضایی صمیمانه تر در خدمت شما هستیم. تا یادمان نرفته تشکر ویژه ای داشته باشیم از چهره های عزیز، سینمایی ها و هنرمندان، ورزشکاران و مردان سیاست که در مقابل شوخی های ما همیشه با نگاه مثبت برخورد کردند و انگیزه ما را افزایش دادند.

همانطور که شاهد هستید علیرضا خان حقیقی به طور فشرده در حال گذراندن تمرینات حرفه ای برای رسیدن به آمادگی در تیم ملی است. به گفته خبرنگاران پرتغالی تمرینات علیرضا بر روی ضربات پنالتی تمرکز خاصی داشته است، به این ترتیب که صاحب کافی شاپ بشقاب ها را پرتاب می‌کند و علیرضا با شیرجه هایی خیره کننده آن ها را از آن خود می‌کند و مانع افتادنشان در دریا می‌شود! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


دورهمی نرگس محمدی و بهاره افشاری به صرف عصرانهِ بهاری، باعث خلق چندین سلفی در شبکه های اجتماعی شده بود. البته انتظار ما خیلی بیشتر از این ها بود. دوستان کم کاری کردند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


مرد پُر کار و با افتخار سینمای جهان همچنان درگیر تعداد فیلم و تعداد فالوئر سایرین و ابهت خویش در سال های دور است. روزهای سختی را دارد می‌گذراند جناب کاوه خانِ سماک باشی! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)خاطره حاتمی در روز تولد چارلی چاپلین با این سر و وضع ارادت خود را به جناب چارلی ابراز کرد. منتظر روز تولد مهاتما گاندی هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)آخرین پست حسام نواب صفوی. هر چه فکر کردیم که چه بنویسیم تا در شان جملاتِ قصار حسام باشد چیزی به ذهنمان نیامد. خودتان متن را کامل بخوانید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)دورهمی پیشکسوت های پرسپولیس. یاد بازی های درخشان محسن افشانی در دهه 50 پرسپولیس بخیر! 

مجتبی محرمی خیلی مراعات کرده که تا اینجای کار آن دوست تیشرت قشنگمان را با چک و لگد از جمع پیشکسوتان بیرون نکرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)علی انصاریان این روز ها به یکی از پرکارترین بازیگران سینما تبدیل شده است. البته بیشتر فعالیت علی جان در عرصه آثار مرتبط به سوپرمارکت ها و شانه‌های تخم مرغ است! این سلفی هم او را با گریم کار جدیدش در کتنار میثاق جمشیدی نشان میدهد، که احتمالاً نقش یک پیک موتوری بامرام را دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی مرتضی پورعلی گنجی بازیکن جوان و آینده دار تیم فوتبال کشورمان که در لیگ فوتبال چین مشغول است، در کنار احمد مهرانفر که در کنار سایر عوامل پایتخت 4 مشغول تولید قسمت هایی از آن در پکن هستند. سر مرتضی هم در جریان یکی از بازی ها شکسته است که امیدواریم زودتر خوب شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)باران کوثری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)موج حمایت از سگ ها و حقوق حیوانات و محکوم کردن اقدام شنیع کشتن سگ ها با اسید، در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی به اوج خود رسیده بود. البته اعتراض این دوستان به این شیوه بود که یک سگ را در آغوش گرفته و با آن عکس یادگاری یا سلفی می‌انداختند که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)متن خواندنی مهراب قاسمخانی با طبع طنزی تحسین برانگیز، در واکنش به اپیدمی شکایت اصناف و اقوام مختلف از سریال های تلویزیونی. جنبه شوخی و انتقاد پذیری در کل چیز بدی نیست! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)خبر خوب رامبد این بود که خندوانه دوباره به تلویزیون بازخواهد گشت. خبری که واقعاً خوب بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)پرستو صالحی طی یک پست در اینستاگرام جهانی بدون ظلم، خشونت، جنگ و .... آرزو کرد. خیلی هم عالی. فقط پرستو جان این دنیایی که ترسیم کردی چه ارتباطی به عکس آتلیه ای خودت دارد؟! احتمالاً منظور پرستو دنیایی است که در هر کوچه اش یک آتلیه داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)رضا صادقی با این پست آهنگ جدیدیش را معرفی کرد. اول اینکه امیدواریم اتفاقی برای گردن رضا جان نیافتاده باشد چون در عکس خیلی عجیب و غریب بنظر میرسد است! و دوم اینکه رضا جان، خیلی ضایع است یک خواننده بزرگ نام یکی از بزرگترین ترانه سراهای ایران را نداند! بابک دریایی؟! امیدوارم بابک صحرایی عزیز این پست رضا را نبیند تا حداقل عرق ترانه ای که برای رضا سروده است خشک شود! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)دوستان عزیز توجه فرمائید، هانیه توسلی دارد به شما نگاه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


هانیه همچنان دارد به شما نگاه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


هانیه نگاه کردن به شما را خیلی دوست دارد گویا!

سریال نگاه های هانیه ادامه دارد ولی در اینجا همین 3 قسمت بس است! برویم سراغ بقیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


شبنم قلیخانی این پست را ساعت 2:30 نیمه شب به وقت تهران به اشتراک گذاشت و به همه صبح بخیر گفت! اتفاقی که قبل تر ها هم پیش آمده بود. اگر از دوستان و آشنایان شخصی ساکن استرالیا دارید، ازشان خواهش کنید یک سر پیش شبنم جان بروند و اختلاف ساعت 6:30 ساعته ایران و استرالیا را برایش توضیح بدهند و کاملاً توجیهش کنند. ممنون. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کاردستی جدید سحر قریشی. باز خدا را شکر که این مسخره بازی ها را به چالشی برای دیگران تبدیل نکرده است!

سحر جان شما و همکاران که عنوان قشر فرهنگی را همراه نام خود دارید دیگر نباید به جمله ها و اشعار فیک و کپی پیست شده در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها اعتماد کرده و به اشاعه آن دامن بزنید! باور کنید روح مرحوم حسین پناهی هم از این جمله ای که به آن نسبت داده اید خبر ندارد! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


عکس پوستری بازیگرانِ یک تئاتر. با حضور خانم ها فرناز رهنما، سیما تیرانداز و نورا هاشمی و سایر عزیزان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)جدیدترین عکس الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون. الهام خانم در هر پست به طور متوسط هفده بار سلام می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس بهاری آناهیتا افشار با دوربین اش. گویا آناهیتا خانم چند دوره پیشرفته کلاس های بستن شال و روسری در محضر استاد روشنک گرامی پاس کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)ببر بازار بفروششان لاله خانم. گوجه سبز این روزها حکم طلا را دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی بدون توضیح فریبا طالبی، بازیگر سینما و تلویزیون. از این عکس فریبا می‌توان در کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان استفاده کرد. برای آموزش واژه eyebrow.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)زهرا عاملی و یکی از سروده های عاشقانه اش در زیر عکس. احتمالا همین شعر را در سال جدید در یکی از موزیک های احسان خواجه امیری یا مازیار فلاحی به گوشتان بخورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سولماز آقمقانی و یک ماهی طوطی!!!

سولماز جان ماهی طوطی دیگر چه صیغه ای است؟! این موجودی که شما در حال لمس کردن آن هستید یک توتیای دریایی است (Sea urchin) که احتمالاً مرده است، چون در اعماق اقیانوس زندگی میکند و جسدش معمولا به ساحل میرسد. در ثانی توتیا ماهی نیست! یک گونه دیگری از آب زیان (زیرشاخه خارزیان (Echinozoa)، رده خارداران (Echinoidea)) است.

این همه توضیح دادم که باز تاکید کنم ای عزیزانی که چندین هزار فالوئر و هوادار دارید. قبل از فشردن دکمه آپلود از صحت چیز هایی که مینویسید مطمئن باشید. شاید خودتان باورتان نشود ولی هستند کسانی که شما الگوی زندگیشان هستید (!) و داده های غلط و نادرست شما آن عزیزان را هم گمراه می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی یهویی علی اوجی و ماندانا سوری. «در حاشیه» هم که به لطف پزشکان عزیز و وکلای محترم، جمع شد. پس از سال ها یک سریال داشت خنده بر لب مردم مینشاند که آن را هم از مردم دریغ کردید. ممنون از لطف شما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی امیرحسین آرمان با لهجه اصفهانی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس آتلیه ای آشا محرابی، بازیگر خوش صدای سینما و تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)در ادامه عکس های حمایت از سگ ها میرسیم به این عکس پانته آ بهرام که حزن و غمش از این اقدام را می‌توان به سادگی از چشمانش خواند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی بابک برزویه عکاس با ستاره اسکندری و مهدی فخیم زاده در گریم فیلم جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کتایون ریاحی و تهمینه میلانی در یک شهر کتاب. این نشان می‌دهد که این دو عزیز خیلی به دکوراسیون منزلشان اهمیت میدهند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)الیزابت امینی و کوزه ای که خودش ساخته است. البته کوزه که چه عرض کنم، یک چیزی بین کوزه و پارچ و گلدان! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)یک سلفی از عملیات کالری سوزی، اثر محمدرضا غفاری و دوست محترمش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس جالب الناز حبیبی از پشت صحنه مجموعه «دردسرهای عظیم 2» که دارد به کودکی که نقش فرزندش در فیلم را دارد، نوشیدنی میدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی خانوادگی مانی رهنما در یک جای بی آب و علف.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


خسته نباشی سپند جان. اگر همین جوری که شروع کرده ای ادامه بدهی، انشاالله بهار سال بعد کامیون اثاث ها را خالی خواهد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)

حمید ماهی صفت با این عکس دلایل دوست داشتن احسان خواجه امیری را تشریح کرد. 2 نمره

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)
  • امیر حسین-م

نظرات  (۱)

سلام ؛

این مطلبتم با حال بود ، خوشحال می شم از آخرین پست سایت من هم دیدن کنی

عنوان مطلب : جشن شکوفه های گیلاس


خوشحال می شم نظرت را راجع به این مطلب بدونم .


ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی